Dwór na sprzedaż

 z.forys@forysnieruchomosci.pl |  +48 509 227 033 |  +48 16 671 10 44
Dwór na sprzedaż

Czy to dobra inwestycja biznesowa? - Dwór na sprzedaż

Nieruchomość zakwalifikowane do kategorii „Polska niezwykła”. Ten Dwór, to jedna z najpiękniejszych nieruchomość w naszym kraju. Starodrzew składający się z ponad 127 pomnikowych, pięknych, rozbujałych drzew dębu szypułkowego i lipy. Nieruchomość otacza park z ponad 280 gatunkami różnych odmian drzew. W parku znajdują się topole, jesiony, klony, czeremchy i wiele gatunków unikalnych krzewów, które tworzą swoiste arboretum. W ocenie specjalistów w tej kategorii, pod względem położenia i urody jest to jeden z najcenniejszych ogrodów w Polsce. Powierzchni 4,21 ha. Dwór zlokalizowany w Targowiskach k/Krosna, województwo podkarpackie.

Potencjał biznesowy nieruchomości w Targowiskach

Nieruchomość zakwalifikowane do kategorii Polska niezwykła

Nieruchomość świetnie nadaje się na rezydencje, ponieważ otacza ją majestatyczny park, który zapewnia intymność. Dzięki swojej lokalizacja i dużej powierzchni, jest to doskonałe miejsce na inwestycje biznesowe. Dwór świetnie sprawdzi się, jako hotel z restauracją lub pensjonat, czy nawet dom spokojnej starości. Otaczający park zapewnia spokój i odseparowanie od cywilizacji – można stworzyć tu ośrodek hipoterapii dla dzieci lub szkołę jazdy konnej

Grafika separująca bloki tekstu dotyczącego atutów biznesowych nieruchomości

W skład kompleksu dworskiego wchodzą dwa dodatkowe budynki, pełniące obecnie funkcję domu weselnego z profesjonalnie wyposażonym zapleczem gastronomiczny i noclegowym, co sprawia, że ta nieruchomość to idealne miejsce na ośrodek agroturystyczny.

W 2002 Obiekt przeszedł  kapitalną renowację począwszy od fundamentów i ścian nośnych, wykonano nowe poszycie dachu, stolarki oraz instalacji elektrycznej, gazowej, wodociągowej (studnia głębinowa) i kanalizacyjnej (szambo).

Dwór posiada zainstalowany monitoring oraz system sygnalizacji przeciwpożarowej. Odtworzono i pogłębiono stawy oraz przebudowano i odtworzono część dróg wewnętrznych.

Umów się na prezentację nieruchomości wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod tel.: +48 509 227 033

Grafika separująca bloki tekstu omawiające atuty biznesowe nieruchomości

Galeria zdjęć Dworu w Targowiskach

1

Umów się na prezentację nieruchomości wypełniając formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Zbigniew Foryś. Licencjonowany pośrednik nieruchomości. Licencjonowany zarządca nieruchomości. forysnieruchomosci.pl

 z.forys@forysnieruchomosci.pl |  +48 16 671 10 44 | +48 509 227 033

Realizacja:kreoart.pl

1
Używamy plików cookie do analizowania ruchu na stronie View more
Accept